Certifikovaný prodejce Michelin

Společnost SEGAT a.s., která provozuje e-shop Pneucom.eu, získala Certifikát prodejního místa Michelin. Toto ocenění bylo uděleno naší prodejně a pneuservisu koncernem MICHELIN na základě auditu prováděného po několik let. Cílem tohoto auditu je naplnění závazku vůči společnosti Michelin ke zvyšování kvality nejen pneumatik, ale i služeb poskytovaných zákazníkům. Inspekce provádí nezávislá auditorská společnost SGS.

V průběhu auditu je prodejna podrobena kontrole v různých oblastech činnosti a po dosažení úrovně minimálně 70%, získává Certifikát prodejního místa Michelin. Nám se tak daří už několik let za sebou. Neváhejte a využijte služeb profesionálů!

Pod výrobní koncern Michelin patří tyto značky:
Michelin BFGoodrichKormoran
KleberTigar

Certifikovaný predajca Michelin

Což Vám zaručuje značka kvality Certifikované prodejní místo Michelin

  • Standardizované pracovní postupy používané na tomto prodejním místě odpovídají technickým požadavkům pro prodej pneumatik a práci s nimi.
  • Prodejní místa splňují všechny podmínky, aby Vám mohla poskytnout osobní přístup s ohledem na Vaši bezpečnost a Vaše pohodlí.
  • Vybavení a nástroje jsou přizpůsobeny práci s pneumatikami.
  • Personál je zde pro Vás, můžete s ním konzultovat veškeré Vaše připomínky i pochybnosti.
  • Transparentnost úkonem realizovaných na Vašem vozidle jsou pro Vás transparentní a to díky zakázkovému listu, ve kterém jsou uvedeny činnosti, které budou na Vašem vozidle prováděny, spolu s příslušnou cenovou kalkulací.
  • Zařízení jsou udržována v optimálních provozních podmínkách.
  • Maximální profesionalitu personálu, který se o Vás postará s plnou péčí díky školícím programům, které pravidelně absolvují právě za tímto účelem.


Pneucom.sk - Certifikované odberné miesto Michelin 2016

Michelin certifikované miesto

Pneucom.sk - Certifikované odberné miesto Michelin 2014

Naše certifikáty (kliknutím na obrázek zobrazíte plnou velikost):

Certifikat 2012 Certifikat 2013